Září 2009

Noo.. Takže... Omluva...

17. září 2009 v 19:26 | JaničkaQ
Ahoj, určitě jste zaznamenali, že už jsem se tu pěkně dlouho neukázala. Jenže.. Škola... Nikdy jsem se neučila, ale jelikož jsme teď dostali novou učitelku na češtinu, tak je to celkem haluz. Zatím jen opakujeme z loňska, ale já jsem úplně vedle. A to mám nejlepší prospěch ze třídy, takže si představte, jak na tom jsou ti ostatní. Jde tam o to, že vloni jsme měli mladou učitelku, která teprve dostudovávala vysokou. Učila dobře, uměla všechno vysvětlit, ale... Byla mladá, neměla zkušenosti a každý si z ní dělal srandu. Takže i kdybychom se chtěli učit, tak půlka třídy by dělala bordel a my z toho nic neměli. Snad to doženu, protože budu dělat přijímačky z češtiny :D. Takže bych se zřejmě měla začít trochu snažit.
Když jsem u tech přijímaček, kvůli nim budu od října chodit na cvičení z matematiky a z češtiny. To znamená ještě míň času.
Krom toho nám začaly Terénní Berušky(pěvecký sbor) a hned, myslím za týden nebo 14 dní, nás čeká vystoupení. Bude to jen jedna písnička na Novoměstském hrnci smíchu, ale ještě jsme ji neslyšeli a nedostali texty. A budeme to muset umět zpaměti! Ale i přesto se moc těším, snad tam bude nějaká hvězda:D.
Přejdu k dalšímu důvodu, proč nemám čas. Začala nám s házenou sezona. Tudíž mám 2x týdně trenink a o víkendech občas zápasy. Zrovna v neděli hrajeme.
Další a myslím ten nejzásadnější důvod je, že jsem pořád někde venku s kámoškama atd. Jsme v devítce a je dost možné, že se potom dost dlouho neuvidíme. Proto si užíváme spolu a pořád někam chodíme. Zrovna včera jsme se šli s jednou kámoškou podívat na taneční. Jenže ty byly od půl šesté a my končili ve škole o půl druhé. :D Tak jsme trajdaly po městě a dokonce jsme i z nudy vylezly na zámeckou věž. Když jsme šli dolů, tak my bylo trošičku blbě, protože tam jsou opravdu blbé schody:D.
A k tomu mě kámošky ještě donutily založit si Facebook. Jsem na tom úplně závislá, sice s tím neumím, ale chodím tam pokaždé, když mám volnou chvíli.
To je asi konec mého "povídání a omlouvání". Doufám, že jste to pochopili.
Jinak, co se týče Bones. Teď momentálně stahuju 1. díl páté řady(JO!! Konečně jsem se to naučila! Zjistila jsem, že je to vlastně hrozně jednoduché:D), občas když mám nějakou tu volnou chvilku, stáhnu si nějaký díl čtvrté řady a na Primě sleduju třetí. :D Tak dobrý no :D
Ještě jedna velká omluva pro SB. Na většinu chodím, hlavně na ty, co jsou o Bones, ale přece jen některé zanedbávám. Hlavně Katu147. Moc se Ti omlouvám, ale vůbec to nestíhám.
A na závěr povídky. V nejbližší době nebudou. Mám hodně nápadů, ale vůbec nemám čas na psaní. Až mě to zase chytne, něco zveřejním.. Snad to bude brzy.. Ahoj!

Láska a nenávist 18

7. září 2009 v 18:00 | JaničkaQ
Poslední díl.. Tak si ho užijte :)

18.kapitola
"Proč si mi nic neřekla?" Právě se dozvěděl, že Tempy někdo vyhrořuje.
"Co pak neumíš číst?! Právě jsem zařídila, že zabije nejen mě, ale i tebe!" Rozplakala se ještě víc.
"Nezabije nás! Nikoho nezabije! Neplač!" Chytl ji za ruku a postupně si přečetl všechny dopisy. Zjistil, že jí někdo vyhrožuje, protože usvědčila jeho kamaráda Richarda Spencera. Chce, aby se znovu podívala na ostatky, přehodnotila důkazy a vinu svedla na někoho jiného. Jinak ji zabije. Později vyhrožoval, že zabije i Bootha. Nedivil se, že má jeho parťačka tam příšerné sny. Hrozil jí znásilněním a vykládal jí jak bude trpět než zemře. Sám by snad radši ani nespal, kdyby mu tohle někdo psal. Teď už všemu rozumněl.
"Já vím, co to je za hajzla. Je to James Smith. Ten kamarádil s Richardem Spencerem. Tenkrát už se choval nějak divně. Podle těch dopisů zabili tu rodinu společně, ale sedět šel jen Spencer, aby ho mohl Smith dostat ven. Mrzí mě, že jsem ty hajzly nechytl. Je to moje vina!"
"Už mám jen týden, pak nás zabijou.. Oba! Kvůli mě!"
"Nic se nám nestane! O to se postarám." Natáhl se pro telefon a potom Tempy objal. Zavolal na FBI ať někoho pošlou do domu Jamese Smitha a vše jim vysvětlil. Mezitím, co vyřizoval vše s agenty, Temperynce mu vzlykala v náručí a on ji hladil po zádech. Konečně hovor ukončil a přitiskl si ji k sobě ještě víc. "Do půl hodiny bude připraveno dostatek agentů a půjdou si pro něj. Potom budeš mít pokoj."
"Měla jsem ti to říct dřív."
"To měla, ale nevadí to. Už brzy bude po všem."
"Taky mi volal,"vypadlo z ní. "Asi pětkrát." Viděl na ní, že to nebyli zrovna přátelské rozhovory.
"Už nebude, o to se postarám. Už ti nikdo nebude ubližovat!"
"Pořád na to musím myslet." Opatrně ji položil a zakryl peřinou.
"Teď zavři oči a já zařídím, aby si myslela na něco jiného."
"Ale jak?"
"Jen je zavři. Kdyby se ti to nelíbilo, tak řekni." Temperance poslechla. Booth se nad ní naklonil. Setřel jí slzy a potom jí políbil. Krátce. Oddaloval se od ní, ale pak cítil jak si ho za pyžamo táhne blíž. Znovu se jeho rty dotkly tech jejích. Tentokrát to bylo o něco delší. Potom už se od ní odtáhl.