Červen 2009

Prosím hlásněte!

30. června 2009 v 19:59 | JaničkaQ
Mám pro Vás velkou prosbu. Na stránce u Gilly8 jsem se přihlásila do soutěže. Už jsem tady něco v tom smyslu zmiňovala. Moc Vás prosím, aby jste tady hlásli za ff Jak se plnil můj sen. Napište mi do komentářu kolikátý to byl hlas a já udělám jmenovku nebo nějaký společný diplom. Moc vás prosím!

A co výzo? U mě super!! Vůbec jsem to nečekala, i když trochu jo.. Asi jako Gott při předávání Slavíků :D No, nebudu to okecávat, prostě mám samé jedničky!! Ale ta z dějepisu byla neprávem, učitelka se nade mnou slitovala. :) A co Vy? A co budete dělat o prázdninách? Já ani nevím. Nějak mi pořád nedochází, že už jsou. Teď někdy asi pojedu na prázdniny k mé sestře, protože vedle ní bydlí moje spolužačka. Pak k nám na prázdniny pojede moje neteř. Ještě se chystám do Prahy a taky mě čeká tábor, tedy spíš soustředění s Házenou. Ale nevím jestli tam pojedu.. No, to je konec mého "kecání" a prosím Vás o ty hlásky!!

Láska a nenávist 8

29. června 2009 v 18:00 | JaničkaQ |  Láska a nenávist
Tak další pokráčko...
8.kapitola
Stejně jako včera zazvonil v šest hodin budík. Booth ho nahmatal na stolečku a zamáčkl. Tentokrát se ho Tempy nechytla a ani se nevzbudila. Rychle se oblékl, udělal snídani a donesl ji na postel ní. Nařídil budík, aby zazvonil za pět minut a potichu se vyplížil z bytu. Jel k sobě domů, tam sebou praštil o postel a hned usnul. Tempy mezitím zazvonil budík. Minimálně půl minuty poslouchala jeho zvuk a pak teprve byla ochotná ho zamáčknout. S buzením měla vždycky problémy. Když budík utichl, uvědomila si, že tu není Booth. Místo něho našla snídani.
"Boothe? Boothe!" volala do prázdného bytu zatím z postele. Když se nic neozývalo, vylétla a celý byt důkladně prošla sama. Byl pryč. Proč, to nevěděla. Jediná možnost, která ji napadla, byla, že je na ni kvůli včerejšímu ránu naštvaný. Nadávala si za to a bylo jí líto, že ji nechal o samotě. Vypila kafe, ale jídla se ani nedotkla. Teď by vážně nic nesnědla. Vstala, přestrojila se, nalíčila a ještě před odchodem do práce dala prát prádlo včetně Boothova pyžama.

Do institutu dorazila pár minut před sedmou. Camille ji zahlédla jako první a hned na ni spustila.
"No, to je dost. Už jsem myslela, že nepřijdete."
"Taky přeji dobré ráno," odpověděla jí ironicky. "Pracovní doba mi začíná v sedm a končí ve čtyři. Dřív jsem tu byla denodenně od pěti do noci. Kolikrát jsem tu i spala. A to i o víkendech, kdy máme mít volno! Ale teď vám říkám na rovinu, že budu chodit na sedmou a odcházet ve čtyři, pokud ovšem nebude nějaký důležitý případ. A jen tak mimochodem, nezapomněla jste nám něco říct?"
"Co?" nechápala Camille. Všichni z týmu se seběhli a netrpělivě poslouchali, co z Tempy vyleze.
"Dozvěděla jsem se to od Goodmana před měsícem. Nechtěla jsem to říkat, protože jsem čekala, že nám to povíte sama. Ovšem nestalo se."
"A co to je?" zeptala se nedočkavá Angela.
"Přijde sem nová síla. Nás to nijak neovlivní, jen za Camille bude dělat různé papíry, aby neměla tolik práce. Když budeme něco potřebovat mi, může nám pomoc. Měla by to být mladá antropoložka, která právě dodělala školu a zatím nemá zaměstnání. Nastoupí od pondělí."
"Proč jste nám to neřekla?" osopil se na Camille Hongins.
"Zapomněla jsem a navíc mi to nepřišlo moc důležité. Omlouvám se."
"Ale nám ano," sjela ji Angela pohledem. Šéfová už to nevydržela a odešla k sobě do kanceláře. "Ještě, že si nám to řekla," pochválila Angela Tempy. Ta odešla k sobě do kanceláře a po celý den tam byla zavřená. Její společník byl pouze zapnutý počítač. Ovšem na něm ni neděla, jen celý den přemýšlela, co bude dělat o víkendu. Asi se doma zblázní. Vydržela ty minulé, ale je to den o de dne horší. Bojí se čím dál víc.

Booth přijel do práce až v jednu hodinu. Čekal, že ho Cullen seřve, ale místo toho ho pochválil za dobře odvedenou práci. Zalezl si do kanceláře a stejně jako Tempy přemýšlel, co bude dělat o víkendu. Kdyby byl Parker doma, vzal by si ho k sobě, jako to dělával skoro pořád, když měl volno. Jenže Parker byl někde s Rebecou na dovolené. Nic ho nenapadlo.
Temperance i Booth se ve čtyři hodiny sbalili a odešli domů. Tentokrát se nikde nepotkali. Booth potom, co přijel domů, koukal na televizi. Vydržel tak po zbytek dne a dokonce u ní usnul. Tempy psala knížku, mezitím se navečeřela a pak šla spát.

Odbila jedna hodina a Temperance se probrala. Její křik se rozlehl po prádném bytě. Krčela se na posteli a vzlykala. Přejela rukou po Boothově vypraném pyžamu, které leželo složené vedle ní. Věděla, že on je jediný, kdo ji uspí. Vzala telefon a vytočila jeho číslo. Neuvědomovala si, co dělá. Najednou se ze sluchátka ozval ospalý hlas.
"Booth." Nic neodpověděla. "Hálo? Kdo je tam?" Teď zaslechl vzlyky. Tempy seděla na posteli a tiskla si sluchátko k uchu. "Kůstko, jsi to ty?" Zase žádná reakce. "Vydrž chvíli, já přijedu"
"Ne," ozvala se konečně uplakaným hlasem. "Já jsem tě chtěla jenom slyšet."
"Jedu k tobě, hlavně nikam nechoď."
"Ne," řekla, ale to už se ozývalo jen pípání. Booth rychle vypnul televizi a spěchal k ní. Tempy pořád seděla na posteli a po tváři jí stékaly slzy. Za chvíli zazvonil u dveří zvonek, rychle běžela otevřít a skočila Boothovi kolem krku. "Ještě se na mě zlobíš?" zeptala se potichu.
"Já jsem se na tebe nezlobil!"
"Tak proč si ráno odešel a ani ses nerozloučil?"
"Promiň, já jsem ti řekl, že budeš sama a stejně jsem tu byl. Tak jsem nechtěl otravovat i při snídani."
"Neotravuješ mě! A promiň, že jsem tě vzbudila, já jsem tě potřebovala slyšet. Jak si vůbec věděl, že jsem to já?"
"Slyšel jsem tě a nikdo jiný by mě v tuhle hodinu nevolal."
"Promiň," řekla a ještě víc se rozplakala.
"Nebreč, mně to nevadí. Běž si lehnout, já se zatím převleču." Odešel do koupelny, když se vrátil, čekala Tempy u dveří do koupelny. Bála se, že jí zase uteče. Došel k ní a vzal ji do náruče. Položil ji do postele a lehl si k ní. "Už ti nikdy neuteču!" zašeptal ji do ucha a pak ji objal. Leželi spolu pod jednou peřinou a Tempy konečně usnula.

(500) Days of Summer - premiéra

28. června 2009 v 15:35 | JaničkaQ |  Foto Emily
Další fotky Emily. Většinou jsou i s její sestrou. Podle mě to tentokrát sluší víc Zooey, ale je to jen můj názor. Posuďte sami :) Fotky mám z této stránky.
zooey-emily-deschanel-500-days-of-summer-24-06-2009-08.jpeg

Monte Carlo Television Festival 2009 Closing Cerem

28. června 2009 v 15:28 | JaničkaQ |  Foto Emily
Já jsem přidala fotky :D... Sama tomu nemůžu věřit. Možná se vrhnu na další, ale nevím... Jinak to tu Emily moc sluší. :) Fotky mám z této stránky.

deschanel-monte-carlo-television-festival-2009-11-06-2009-05.jpg

Jmenovka 2.7

28. června 2009 v 15:08 | JaničkaQ |  Jmenovky
Jmenovka od SB Temper@nce za bleskovku

Diplomy 3.3 a 3.4

28. června 2009 v 15:07 | JaničkaQ |  Diplomy
Dilomek od SB Temper@nce za bleskovku. A druhý od SB Káti147 taky za bleskovku :)

Diplom 3.2

24. června 2009 v 16:35 | JaničkaQ |  Diplomy
Tak přidávám pro změnu diplom. Je od Sb Temper@nce. :)


PS: Snad jsem dám i něco jiného, ale nevím co. Fotek je spousta, ale.. Prostě fotky :-( Ty mě tak nebaví.. Třeba se přemůžu, ale nevím..

Diplom 3.1

24. června 2009 v 16:17 | JaničkaQ |  Diplomy
Ahoj, tak další úža diplomek od SB Kati147.

Láska a nenávist 7

22. června 2009 v 18:00 | JaničkaQ |  Láska a nenávist
Tak další kapitola. Pořád mi to přijde divné, vůbec se mi tato povídka nelíbí a sama bych ji asi nečetla. Ale když jsem ji sem začala zveřejňovat, tak to dokončím. I když popravdě bych radši zvěřejňovala něco jiného. Možná po téhle bude další. Ale nevím, záleží jestli ji dopíšu. Tak se mějte hezky a pokud ji někdo čte, tak přeji hezké čtení :)

7.kapitola
Cesta autem probíhala mlčky. Tempy se soustředila na domy kolem sebe a Booth na řízení. Po hodině konečně dorazili na místo.
"Muž, 20 - 25 let, běloch. Střelil se do hlavy. Je tady pistole. Všechno napovídá sebevraždě. Copak si nikdo nevšiml, že má u sebe doklady a pistoli? Nechte udělat test, jestli se mu usadil střelný prach na rukávu. Na 90% je to sebevražda. Navíc tohle by bylo spíš na patologa. Jela jsem sem zbytečně." Vstala od bezvládného těla a vydala se směrem k autu.
"Promiň, řekli mi, že más přijet," řekl Booth, ale Temperance ho nejspíš neslyšela nebo jen neodpověděla. Nasedli do auta a vyrizili zpět. Cestou se zastavili v restauraci. Temperance překvapivě jedla bez řečí. Snědla skoro všechno.
"Páni Kůstko, dostala si hlad?"
"Ne, jen jsem ti chtěla udělat radost."
"Děláš to pro sebe."
"Ne, dělám to pro tebe. Ty si jediný člověk, kterému opravdu věřím. Chci, aby si byl štastný."
"Děláš to hlavně pro sebe. Snad nechceš skonřit v nemocnici?"
"Mě je to jedno. Ale kvůli tobě se tam budu snažit nejít."
"Jenom kvůli mně? Co Russ, táta, Angela...?"
"Těm nevěřím tolik jako tobě. Hlavně tebe nechci zklamat."
"Ne, Kůstko, neříkej to. Jednou budeš mít dům, manžela, který tě bude milovat, spoustu dětí... Děláš to pro sebe."
Tempy nevěděla, co na tohle odpovědět. Radši mlčela.

Po obědě odjeli do institutu. Ještě než Temperance vystoupila, začal jí Booth 'promlouvat do srdce'.
"Kůstko, slib mi, že dneska půjdeš nejdéle v šest z práce, doma se navečeříš, brzo zalehneš do postele a budeš spát až do rána."
"Pokusím se," řekla a myslela to smrtelně vážně.
"Děkuju, ahoj."
"Ahoj," rozloučila se, vystoupila z auta a odešla do institutu. Jen, co odešla, zazvonil Boothovi mobil. Byl to Cullen, seřval ho, že ještě nemá dodělané papírování. Jsou tam případy i tři měsíce staré. Do rána to prý chce mít na stole. Proto se okamžitě rozjel do kanceláře a začal s vyplňováním.

Diplomy 2.8, 2.9 a 3.0

21. června 2009 v 17:52 | JaničkaQ |  Diplomy
Diplom od -KaJUshQy- za rychlovku z tohoto blogu. S mým oblíbeným číslem:)
Diplom od SB Kati147 za spřátelení.
A poslední společný také od SB Kati147 za hlásek.

Za všechny moc děkuju, opravdu jsou krásné!!

Jmenovky 2.3, 2.4, 2.5 a 2.6

20. června 2009 v 18:00 | JaničkaQ |  Jmenovky
Nálož jmenovek od SB Temper@nce. Opět moc krásné:)


Diplomy 2.6 a 2.7

20. června 2009 v 17:57 | JaničkaQ |  Diplomy
Dva diplomy od SB Temper@nce. Díky!!

Tak jsem zase tu:)

17. června 2009 v 16:51 | JaničkaQ
Ahoooj, tak jsem tady, včera jsem se vrátila z nahrávání už o půl osmé, ale byla jsem hrozně vyřízená, z toho důvodu jsem byla na počítači asi deset minut. Ale stihli jsme včera nazpívat všechny písničky takže dnes už mám volno. Těším se až nám vyjde cédo, ale to bude asi za dlouho. No nebudu Vás otravovat mýma kecama.
Nevím, co přidám na blog. Teď je hodně nových fotek Emily, ale mě to tak nebaví vkládat jsem fotky. :D Teď navíc chci napsat ff na soutěž u Gilly8. Jestli nějakou sepíšu, tak ji sem po vyhlášení vítěze dám. No ale nechci moc slibovat, protože nevím jestli se k tomu dostanu. Tak teď už pádím.. A když budu mít čas, tak něco přidám. Teď musím ještě dodělat něco do školy. Zítra totiž budeme jednu hodinu "učit" v první třídě. Bude sranda, ale je to pěkná makačka. No už zase moc kecám a nic nedělám. Tak ahoj :D

Láska a nenávist 6

15. června 2009 v 18:00 | JaničkaQ |  Láska a nenávist
Další pokráčko... Nevím, co říct. Snad jen hezké čtení!

6. kapitola
V šest hodin zapípal budík. Booth chtěl vstát, aby ho mohl vypnout. Hned jak se pohnul, Temperance ho chytla za pyžamo. Nahmatal budík na stolečku a zamáčkl ho. Tempy se ho pořád držela, ale ještě spala. Snažil se od ní dostat, jenže když se znovu pohnul, chytla se pevněji. Musel ji vzbutit, jinak by usnul a zaspali by.
"Kůstko, pusť mě."
"Hm.." řekla a přitulila se blíž k němu.
"Kůstko, musíme do práce." Konečně ho pustila a kousek se od něho odtáhla.
"Promiň, že jsem tědržela," řekla rozespale.
"Ty ses bála, že ti uteču?" usmál se.
"Asi, já nevím." Bylo vidět, že sama nerozumí tomu, co dělala.
"Co si dáš k snídani?" změnil téma.
"Kafe."
"A dál?"
"Dál? Dál nic."
"Rohlík, toust, jogurt, cornflaksy...?"
"Kafe," zopakovala mu.
"Kafe a co dál?"
"Kafe a kafe!"
"Neštvi mě, Kůstko, řekni mi, co chceš k té snídani!"
"Vždyť ti to celou dobu říkám!"
"Ale co chceš k jídlu!"
"Nic."
"Budeš jíst!"
"Já nemám hlad!"
"Ale máš, dáme si tousty."
"Ne! Nechci, abyses rozčiloval, že to nesním."
"Já se nebudu rozčilovat, protože to sníš!"
"Ne!"
"Kůstko, přestaň! Nechceš jíst, nechceš spát. Co vlastně chceš?"
"Chci se přestrojit, vypít kafe a jít do práce."
"Neodejdeš dokud se pořádně nenajíš!" Temperance si vzdychla a odešla do koupelny.

Nebudu tu...

15. června 2009 v 17:48 | JaničkaQ |  Info pro SB
AhOj, tak jak už nadpis hlásá nebudu tu. Každou chvíli se Vám tu objeví pokráčko ff, ale asi nic jiného nestihnu. Ve škole se zbláznili a pořád po nás něco chtějí. Na druhou stranu, když si představím, že potom budou dva měsíce volna!! No tak už mlčím. :).. A jak se vy těšíte na prázdniny?? No to teď nechám být. Musím přejít k tomu kdy a proč tu nebudu. Zítra a pozítří se sborem nahráváme cédéčko. Mělo by to být hned po škole a domů se vrátíme až po desáté hodině. Tudíž se na internet asi nedostanu. Možná zítra při rodince půjdeme na počítače, tak bych mohla objehnout SB, ale nevím. Tak se, prosím, nezlobte, že nepřijdu k Vám na blog a nic nepřidám.
Mějte se hezky,
JaničkaQ

Jmenovka 2.2

13. června 2009 v 22:20 | JaničkaQ |  Jmenovky
A ještě jmenovka od SB Temper@nce

Diplom 2.5

13. června 2009 v 22:19 | JaničkaQ |  Diplomy
Opět úža diplomek od SB Temper@nce

New dess...

12. června 2009 v 15:59 | Týnčička
Ahojky, takže myslím, že už byla potřeba změnit dess. Byla bych ráda, kdyby jste psali komentáře, jak se vám líbí a nebo nelíbí. Byla bych moc ráda. Děkuji... Mějte se hezky papa Týna

Diplomy 2.3 a 2.4

11. června 2009 v 17:19 | JaničkaQ |  Diplomy
Opět od SB Temper@nce. Krása!

Sbééénko

9. června 2009 v 18:17 | JaničkaQ |  Spřátelené blogy
Tak je tu další SBééénko. Nalezneto ho na stránce www.prepinaky.blog.cz. A teď abych Vám ho trochu představila. Najdete tam pixelky, obrázky, deníček majitelky, soutěže atd... Určo se koukněte! A tady cenky pro Káťu147: