Super rozhovor s Emily

2. listopadu 2008 v 12:09 |  Rozhovory s Emily
Moje dcery(11,13) milují "Sběratele kostí". 3.série je taková víc krvavější, myslíte si, že je vhodná pro děti?
Myslím, že by se na to mělo dávat pozor. Vážně ale nevím odkdy je to vhodné sledovat, protože nemám děti, ikdyž jsem byla dlouho chůvou. Řekla bych, že je to indivuduální. Ano, je to víc krvavější stejně tak hrubější. Mám přátelé, kteří nechávají děti koukat, ale David Borenanaz (Agent Seeley Booth) to svému synovi nedovoluje. Ty scény jsou falešné, ale může to rozrušovat, a to i dospělé. V seriálu je ale také hodně dobrého, co můžete sledovat kdykoliv.

Brennanová měla velmi smutné dětsví, ztratila matku a dospívala u pěstounů. Mohla byste nám říct něco o svém dětství?
No, je hodně odlišné od jejího. Můj otec je kameraman a režisér, takže jsme s ním cestovali na hodně odlišná místa, na kterých bude natáčet. Můj první pas jsem měla, když mi bylo 5 a půl let, ta fotka je velmi legrační. Žili jsme v Itálii, když mi byl rok a půl a přestože si to nepamatuji, vždy jsem držela k italské kultůře náklonnost. Také jsme žili v Kanadě, pár měsíců na Seychelách, v Bělěhradě a v Londýně. Občas jsme chodila do místních škol, třeba na Seychelách, ale v Londýně jsem šla do americké. Kdykoli to šlo, přes školní rok táta natáčel reklamy a o prázdninách filmy. Po Londýně jsme zůstali doma a on dělal jen reklamy. Ale bylo to poravdu zajímavé, byla jsem ve školách na různých místech a mám vzdělání, které zahrnuje mnoho kultur.V mládí jsem dostala pohled na svět, který je opravdu k nezaplacení.
Co si, jako žena, myslíte o Boothovi a jaké je to pracovat s Davidem Boreanazem?
Booth je snem mnoha žen, ale já mám radši inteligentnější, vtipné chlapy - šprty z laborky. Cítím se jako hlupák, takže mám radši takové typy. David, no on je jako velké dítě. Je velmi zábavný, ale nepřehání to. Když je třeba, je vážný. On se snaží dělat věci, které jsou pro ostatní nepříjemné, ale zábavně. Práce s ním nikdy není nuda a jsme vážně velcí přatelé, za což jsem vděčná.
Jak pečujete o své zdraví, když pracujete dlouhé hodiny?
Vždy se snažím zvládat stres, protože sama sebe dokážu vystresovat, ikdyž nikdo jiný není. Tapráce je sama dost stresující, tak se snažím zvládat stres co nejlépe to jde. David mě naučil zabrat si čas více pro sebe. Kdysi jsem se cítila špatně kvůli věcěm ,které musím udělat, ale snažím se najít si chvilki pro sebe. Dělám zase jógu, kterou opravdu miluju a snažím se jíst dobře. Jsem vegan a beru doplňky a vitamíny.
Děláte hodně akčních scén. Máte na ně nějaký speciální trénink?
Jo, to jo. Před první řadou jsem byla trénovaná mistry různých bojových umění, od čínského ke korejskému, japonskému až po filipínské boje s nožem. Byly to celkově rychlokurzy a mě se to vážně líbilo. Na vysoké jsem také dělala karate, ale to jen krátký čas. V žadném případě nejsem přeborník, ale baví mě to.
Myslíte si, že jste změnila přístup k Brennanové?
No, myslím, že můj přístup se stále mění. V polovině první série jsme se rozhodli učinit ji otevřeňější a pohlednější. V tomhle se stále vyvýjí a mění. Myslím si, že jsem se více uvolnila, když vím jak hrát tu postavu, ale nechci usnout na vavřínech, takže se vždy snažím, aby se vyvýjela.
Jak se změní vztah Bootha a Brennanové v nové sérii?
No, budou si zase o něco blíž, je tu i polibek. Jejich přátelství roste a je v tom i náznak romantiky. Vždy se dostanou do situace, která se vzpírá jejich partnerství a ve třetí řadě toho uvídíte více. Musí si pomáhat v nebezpečných situacích, nebo se jedná o velice emotivní témata, které musí řešit. Stále více si uvědomují, že tu jsou jeden pro druhého. Takže si myslím, že jim to pomůže otevřít se a vytvořit si užší vztah.
Od 3.série jste připsána jako producentka. Jak jste se k tomu dostala?
Vlastně, David měl smlouvu, že se stane co-producent od 3.série a myslím, že ke mě chtěli být milí a udělali to i mě. Také myslím, že to byl způsob jak se ubránit vyššímu platu. Ale je to dobré, protože teď mám větší slovo v replikách a vývoji mé postavy.
Poslední otázka jednoho z největších fanoušků Emily, mé dcery.
Když říkáte ve "Sběratelých" těžké slovo, rozumíte mu?
Ano. Když dostanu scénář, podívám se na obtížná slova a ve slovníku nebo v jiných odborných knihách si je najdu. Také máme forenzní konzultantku, se kterou mluvím, když nerozumím definici ve slovníku. Takže jim rozumím, když je říkám, ale většinou je už druhý den zapomenu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxy Roxy | Web | 6. listopadu 2008 v 19:25 | Reagovat

jj ten se povedl xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama