Úžasný rozhovor s Emily

21. září 2008 v 14:49 |  Rozhovory s Emily
Hvězda televizního seriálu Sběratelé kostí se o 10 minut opozdí...Doslova proletí dveřmi West Hollywood Café. Vypadá štíhle, nádherně a ustaraně. "Hrozně se omlouvám", říká. "Doufala jsem, že nebudete muset čekat tak dlouho."
Ok, je krásná, žádný div. Nějaké to osobní kouzlo si odnesla ze svojí slavné rodiny. Její otec byl nominován na Oskara, jmenuje se Caleb Deschanel. Její matka je herečka Mary Jo Weir a její sestra Zooey je "hvězdička". Ale během posledních let, si Deschanel, 30 let, vybudovala vlastní resumé popularity, počínaje malou rolí v Rose Red, která jí přenesla až do většího kousku jako Cold Mountin a Spider Man 2 a nesmíme zapomenout na jejích pár menších rolí v televizních dramatech. V roce 2005 konečně zaskórovala - rolí v Boogemanovi.
Nyní je forenzní antropoložka Temperance Brennenová ve Sběratelích kostí. "Miluju, že je inteligthní a silná žena", říká Emily. Emoce, které postrádá Temperance Emily vůbec nechybí. Je možná až přilíš emocionální. Ráda jí hamburgry a často brečí, když se jí něco nezdaří.
  • Předpokládám, že tyhle boty nejsou kožené, že? Protože jsi veganka.

Jsou od Stelly McCartney. Žádné její boty nejsou kožené. Jsem veganka už 15 let. Chodila jsem na trošku liberální školu a dívali jsme se na "Dieta pro novou Ameriku". A já okamžitě přestala jíst a nosit produkty od zvířat.
  • Vyrostla jsi v rodině "žádné slazené cereálie"?
Absolutně. Žádné cereálie s cukrem. Hot dogy bez dusičnanu. Nechodili jsme do Mcdonald's. Když přišla chůva, mohli jsme jíst pomalu jen makaróny a síry.
  • Hodila by si někdy po někom barvu, kdyby měl kožený kabát?
Ne, ale dokázala bych někoho přesvědčit, aby se stal vegetariánem. David Boreanaz - můj spolupracovník, si ze mě jednou udělal srandu, že bude veganem, ale když jsem mu začala dávat veganské jídlo, hodně mu chutnalo. Nynní se snaží jíst jako vegan jeden den v týdnu.
  • Cvičíš taky jógu?
Snažím se, ale v těchto dnech jsem příliš zaneprázdněná. Jediné, o čem jsem schopna přemýšlet je: "Jak dlouho tady budu?". V poslední ročníku, jsem začala cvičit jógu se svou sestrou, kterou to, jen tak mimochodem hodně štvalo, že jsem s tím začala taky.
  • Tak jak si zvládla, všechny ty náročné "části" ve Sběratelích kostí?
Měla jsem rotoped, a pracovala hodně s mým trenérem - Julie Diamond, tak často jak to jen šlo. Je tak pozitivní. Nikdy mi neřekla: "Hýbni tou tlustou prdelí!" Pro mě bylo vždycky hodně důležité zdraví. Když jsem několik týdnů necvičila, necítila jsem se ve své kůži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lola♥SB♥ Lola♥SB♥ | Web | 24. září 2008 v 17:57 | Reagovat

Ahoj! už sem si tě přidala na ICQ kdyby něco tak sem tam jako palis:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama